Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone toz

Güçlü Anabolik Trenbolon Tozu Açık Sarı Toz Trenbolon Asetat

Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim.

—— Robert Bizden

Nakliye şaşırtıcı ve ürünler sadece 4 gün içinde ulaştı. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler olumlu. Teşekkürler!

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Ben sohbet şimdi

Güçlü Anabolik Trenbolon Tozu Açık Sarı Toz Trenbolon Asetat

Powerful Anabolic Trenbolone Powder Light Yellow Powder Trenbolone Acetate
Powerful Anabolic Trenbolone Powder Light Yellow Powder Trenbolone Acetate Powerful Anabolic Trenbolone Powder Light Yellow Powder Trenbolone Acetate Powerful Anabolic Trenbolone Powder Light Yellow Powder Trenbolone Acetate Powerful Anabolic Trenbolone Powder Light Yellow Powder Trenbolone Acetate

Büyük resim :  Güçlü Anabolik Trenbolon Tozu Açık Sarı Toz Trenbolon Asetat

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: ISO,BP,USP
Model numarası: 10161-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 10g / folyo çanta, 100g / folyo çanta, 250g / folyo çanta, 500g / folyo çanta
Ödeme koşulları: T/t, Western Union, Moneygram
Yetenek temini: 500 kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Trenbolone asetat Renk: Açık sarı
CAS #: 10161-34-9 M.F: C20H24O3
M.W: 312,40 EINECS #: 233-432-5
Skype: Steroid-Allen Politika: Ücretsiz yeniden gemi
Teslimat: 5-7 gün güvenli ve zamanında Saflık: % 99
Vurgulamak:

trenbolone enanthate

,

trenbolone powder

Güçlü Anabolik Steroid Açık Sarı Toz Trenbolon Asetat

Trenbolone Hormonu ilk olarak 1960'ların sonunda Hoechst-Roussel tarafından yaratıldı ve Asetat versiyonu Finajet ve Finaject isimleri altında satıldı. Başlangıçta bir veteriner preparatıydı ve büyükbaş hayvan kası geliştirmek, böylece daha fazla sığır eti üretimi ve daha değerli hale gelmeleri için kullanılıyordu. Bu 1980'lerin sonunda kesilecek, ancak Finaplix peletlerinin gelişimi ile değiştirilecek, hayvanların kulağının arkasına bir pelet tabancasıyla zımbalanacak sığır implantları. Yaratıcı vücut geliştiriciler, hormonu peletlerden enjekte edilebilir yağ içeren bir şişeye çıkarmak için solventler ve filtreler kullandılar.

Negma Laboratories, daha yaygın olarak Parabolan olarak bilinen Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate adında ilk insan sınıfı Trenbolone esterini geliştirecekti. İnsan kullanımı için şimdiye kadar üretilmiş tek Tren bileşiği olurdu ve 1997 yılında üretime son verildi.

Trenbolone Asetat Spesifikasyonu:

Test Öğeleri Analiz Standartları Test sonuçları
Kimlik uymak uymak
Absorbans ≤0.30% uymak
Belirli Rotasyon + 39 ° ~ + 43 ° + 39.5 °
Kromatografi Saflığı uymak uymak
17α-izomer ≤0.50% % 0.40
Organik Uçucu Safsızlıklar uymak uymak
Kurutma kaybı ≤0.50% % 0.32
Ateşleme Kalıntısı ≤0.10% % 0.01
tahlil 97 ~% 101 99.02%
Sonuç

Şartname USP31 ile uyumludur

trenbolone-öncesi-sonrası

Önce sonra

Etkili yarı ömrünü arttırmak için trenbolone, trenbolone asetat (Finaplix), Trenbolone enanthate veya Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate (Parabolan) gibi bir ester konjugatı olarak uygulanır. Plazma lipazları daha sonra trenbolona bağlı bu esteri parçalayarak kan dolaşımında serbest trenbolon bırakır. Trenbolone asetat, mevcut üç formun en hızlı etkili esteridir ve yaklaşık 48 saat aktif bir yarı ömre sahiptir. Trenbolone heksahidrobenzilkarbonat, 5-7 günlük aktif yarı ömrüne sahip bir sonraki en hızlı etkili esterdir. Trenbolone enanthate, yaklaşık 8 günlük bir aktif yarı ömrüne sahip en uzun etkili esterdir. Esterlerin yarı ömrü konusunda farklı bilimsel varsayımlar vardır, bu yüzden bunlar yaklaşıktır. Anlaşılması gereken en önemli şey, herhangi bir bileşik için aynı isimdeki herhangi bir esterin aynı yarı ömre sahip olmasıdır. Dolayısıyla, Trenbolone asetat ve testosteron asetat aynı yarı ömre sahiptir ve sezgisel olarak, trenbolone enanthate testosteron enantat ile aynı yarı ömre sahiptir. Vücudunuzun onu ne kadar süreyle parçalayacağını ve bu nedenle yarı ömrü belirleyen esterdir. Trenbolone Asetat her gün bir gün vermeli veya almalı, Trenbolone hexahydrobenzylcabonate ve Trenbolone enanthate haftalık olarak enjekte edilebilir.

Trenbolone hem anabolik (kas büyümesi) hem de androjenik (erkek özellik gelişimi) etkilerine sahiptir. Trenbolone, androjen reseptörüne testosterondan beş kat daha fazla bağlanma afinitesine sahiptir. Trenbolonun testosterondan 5 kat daha fazla anabolik olduğu söylendiğinde, kendi başına daha fazla anabolik olmadığı, androjen reseptörlerine bağlanmak için sadece 5 kat daha hazır olduğu söylenebilir. Trenbolone 19-nortestosteron anabolik androjenik steroiddir. 19. pozisyonda bir karbon atomu bulunmayan testosterondan yapısal bir değişiklik içerir. Bu sadece Nandrolone Decanoate (Deca Durabolin) ile aynı kategoride olduğu ve sadece Nandrolone hormonunun değiştirilmiş bir versiyonu olduğu anlamına gelir. Yapısal olarak karbon 9 ve 11'deki çift bağ vardır ve bu da metabolizmanın yavaşlamasına neden olur. Bu, artan bağlanma afinitesinin, Trenbolone'u testosterondan beş kat daha güçlü hale getirmesinin doğrudan nedenidir. Bu aynı zamanda aromatizasyonu da inhibe eder. Bu nedenle, Trenbolone ile su tutma gibi testosteronda göreceğiniz östrojenik yan etkileri görmüyorsunuz. Jinekomasti semptomlarını görebilirsiniz, ancak bu bir progesteron mekanizmasıdır ve daha sonra tartışılacaktır.

Birçok anabolik steroid gibi, Trenbolone Acetate de kas dokusunda protein sentezini ve NO2'yi artıracaktır. Bu, gelişmiş bir anabolizm atmosferi sağlar ve Trenbolone'un güçlü anti-katabolik yapısına yol açar. Bu nedenle, Trenbolone Asetat yarışma öncesi yığınları için fevkalade faydalıdır. Kalori eksikliği dönemlerinde anti-kataboliktir ve çok az su tutma sağlar. Birçok anabolik steroid gibi, Trenbolone Asetat, toparlanma ve gençleştirme için güçlü ve önemli bir peptid olan İnsülin Büyüme Faktörü-1'in (IGF-1) salınmasını teşvik edecektir. Diğer AAS'ta olduğu gibi, Trenbolone'un daha fazla dayanıklılık ve iyileşme oranı için kırmızı kan hücresi sayısını artırarak kan oksijenlenmesini arttırmasını bekleyebilirsiniz.

Bu bileşiğin ayrıca glukokortikoid hormonları, kas dokusunu katabolize eden ve yağ kazanımını artıran stres hormonlarını inhibe etmesini bekleyebilirsiniz. Trenbolone'nin androjene güçlü bağlanma afinitesi, güçlü lipolizle doğrudan bağlantılıdır ve vücudun metabolizmasını testosterondan daha fazla arttırır ve yağları daha yüksek oranda yakar.

erime noktası aparatı

Trenbolone Asetatın Erime Noktası

Trenbolone Acetate'in erime noktası 94-97 santigrat derecedir. Bu, herhangi bir kaynaklı Trenbolone Asetat tozunun meşruiyetini ve saflığını belirlemek için yararlı bilgiler olabilir. Erime noktasını ve dolayısıyla Trenbolone Asetat'ın saflığını test etmek için, bir fırının üzerinde bir ocak gözü önerilmektedir, çünkü bir fırının sıcaklığı sürekli dalgalanmaktadır ve bu nedenle doğru bir sıcaklıkta zayıf bir ayrımdır. Bu testi tamamlamak için ihtiyacınız olan tek şey, ürünün erime noktası, bir Hot Plate / su banyosu / yağ banyosu ve termometre.

DIY Erime Noktası Test Talimatları:

1,) Sıcak Plaka / yağ / su yüzeyine bir miktar alüminyum folyo yerleştirin ve tüm yüzey boyunca temas halinde olduğundan emin olun. Buna ulaşılamıyorsa, elektronik Tabakanın üzerine bir tava kullanın.

2,) Folyo üzerine Bileşikten küçük bir miktar koyun, sadece küçük bir miktar gereklidir, nerede erimeye başlayacağınıza karar verebilecek kadar büyük, ancak yeterince erimeyecek kadar değil.

3,) Sıcak Plaka / su / yağ banyosunu, bileşiğin onaylanmış erime noktasına dayanarak doğru sıcaklık aralığının hemen altına ayarlayın.

4,) Sıcaklığı her 30 saniyede bir 1c yükseltin, tüm bileşikler 1-3 santigrat derece içinde ve bileşiğin onaylanmış erime noktası aralığında / içinde erimelidir - bunun gerçekleşmesi koşuluyla% 98-99 saflıktaki bileşiğe bakıyorsunuz.

Trenbolone Asetatın Yan Etkileri

Herhangi bir anabolik steroidde olduğu gibi, Trenbolon'un yan etkileri büyük ölçüde genetik yatkınlıklara ve ilaca nasıl tepki verdiğinize bağlıdır. Herkes farklıdır ve her birey vücudunuzun bu bileşiği nasıl işlediğine bağlı olarak farklı bir şey deneyimler. Trenbolone çok güçlü ve güçlü bir ilaçtır ve işler ilerledikçe, bazı çok güçlü ve güçlü yan etkileri de olabilir. Çoğu testosteron ile aynıdır, ancak bazıları sadece trenbolone için eşsizdir. Onları daha kolay anlaşılması için kategorilere ayırdım:

Progesteron :

Trenbolone östrojen içine girmez ve bu nedenle aromatize olmaz. Bu nedenle Trenbolone herhangi bir su tutma özelliğini desteklememektedir. Nandrolone'un bir analogu olduğu için, benzer şekilde progesterona bölünür, ancak çok daha yüksek bir oranda. Progesteron, jinekomastiyi teşvik edebilen meme dokusunda östrojenik mekanizmayı uyarabilme özelliğine sahiptir. Anti-östrojenler bu mekanizmaya karşı koruma sağlar, ancak progesteronun başka yan etkileri de vardır. Progesteron birikmesi libidoyu azaltacak ve duygusal karışıklığa neden olabilir. Daha iyi bir terim eksikliği için, bir kadının hormonal dengesizlik dönemlerinde fark edeceği değişikliklerin aksine, bazen “ürkütücü” veya bazen karakteristik olmayan duygusal olabilir. Bu etkilerle mücadele etmenin en iyi yolu, dışsal testosteron arzı sağlamaktır. Trenbolone ile testosteron almak libidoyu arttıracak ve duygusal rahatsızlığı önlemek için hormon seviyelerini dengeleyecektir.

Not: Uzun yıllar boyunca, tren bazlı jinekomastinin prolaktin birikimi nedeniyle olduğuna inanılıyordu. Bu, William Llewellyn'in çalışması nedeniyle büyük ölçüde yanlış olduğu kanıtlandı. Konuyla ilgili çalışması, doğada progestin olan ve prolaktin olmayan, jino semptomlarına neden olan kesin bir sonuçtur.

Androjenik:

Bu hormonun oldukça androjenik yapısı, sivilce gibi yan etkilere, zaten erkek tipi kelliklere yatkın olanlarda saç dökülmesini ve vücut kıllarının uzamasına neden olabilir. Bu yan etkiler tamamen genetiğinize bağlıdır. Zaten saçınızı kaybedecek olsaydınız, tren daha da şiddetlenir ve süreci hızlandırır. Genetiğinizde kellik yoksa, saçınızı trenle kaybetmezsiniz. Finasterid gibi 5-alfa redüktaz inhibitörleri çok etkili değildir, çünkü 5-aplha redüktaz enzimi trenbolonu metabolize etmez ve ilgili inhibitörler çok az etkiye sahip olur. Kellik genetiğinizde ise ve sizin için bir endişe ise, bu akılda tutulmalıdır. Eğer genç bir yetişkin olarak sivilceniz varsa, tren kaçmanıza neden olabilir, ancak sivilce ile ilgili bir sorun yaşamadıysanız, sadece trenbolone almaktan dolayı sorun yaşamayacaksınız. Akne önleyici ilaçların kullanılması, özellikle akne tedavisi için dermatologların önerdiği antibiyotiklere yardımcı olmalıdır.

Kolesterol:

Bu steroid HDL kolesterolü baskılayarak ve LDL kolesterolünü artırarak kolesterol üzerinde güçlü bir olumsuz etkiye sahip olabilir. Bu etki, trenbolone ile diğer enjekte edilebilir maddelerden daha belirgindir, ancak çoğu oral anabolik steroidle aynı bölgede değildir. Bu ilacı kullanırken kolesterol dostu bir yaşam tarzı zorunludur ve süt devedikeni ve DIM (Diindolilmetan) gibi takviyeler, kolesterolü azaltabilir, jinekomasti semptomlarına yardımcı olabilir ve karaciğer için bir antioksidan görevi görebilir.

Trenbolone'nin özel yan etkileri:

trenbolon-yan etkiler

Yan etkiler

Burada, bazıları için bu hormonu bir anlaşma kırıcı yapan Trenbolone'ye özgü yan etkiler yatıyor. Tren'in belirgin ve yüksek anabolik etkileri ile birlikte, Tren'in belirgin ve yüksek yan etkileri görün. Vücudunuzun bu steroide nasıl tepki verdiğine ve genellikle bu yan etkilerin ciddiyetine göre alınan miktara bağlıdır, ancak yeterince yüksek bir doz alırsanız, çoğu onları bir düzeyde deneyimleyecektir. Bu etkiler şunlardır: kaygı, gece terlemesi, hızlı kalp atış hızı, ve daha düşük sabır ve artan öfke.

Herkes her zaman hepsini deneyimleyemez, ancak deneyimlendiğinde dramatik olmasının ötesinde olabilirler. Bu etkiler, trenle çok dikkatli olmanız gereken yerlerdir ve çok hızlı bir şekilde biraz fazla alarak, yan etkilerin olumsuzluğu kazanımlardan daha ağır basabilir. Tehlike, bu etkilere neden olan tren olduğunu anlamadığınızda ya da kötü bir ay geçirdiğinizi düşünüyorsunuz. Karakter ve stres ilişkilerinden uzak durmanıza neden olabilecek endişe ve öfke. Her gece çarşafınızı günlük olarak değiştirilmeleri gereken bir noktaya götürebilen gece terlemeleri. Çok az uyumaya izin veren uykusuzluk, yorgunluktan dolayı ilişkileri ve sorumluluğu vurgulayabilir. Bir kez daha, herkes farklıdır ve bu etkiler her bireyin farklı derecelerinde hissedilir. Deneyimlerden, harika sonuçlar ve çok az yan etki görmek için, insanlar haftada bir 300mg-400mg Trenbolone civarında kalmalıdır.

Kadınlar ve Trenbolone

Trenbolone en androjenik bileşiktir ve kadınlara erkek özellikleri verebilen virility bileşenlerine sahiptir. Hiçbir koşul altında kadınlar Trenbolone kullanmamalıdır. Aşağıdaki özellikler Trenbolone ile testosterondan ve bazı durumlarda kalıcı olmasından daha belirgin hale gelebilir:

  • Sesin derinleşmesi
  • Yüz kıllarının büyümesi
  • Klitorisin genişlemesi
  • Memelerde küçülme veya yumuşama (yağ dağılımındaki değişiklikler nedeniyle)

Trenbolone Asetat'ın Gerçek Dünyası ve Dürüst Tartışması

Trenbolone hakkında anlaşılması gereken en önemli hususlar, Trenbolone'un özel yan etkileridir. Mevcut olan en güçlü ve anabolik steroiddir, ancak aynı zamanda en olumsuz yan etkileri de beraberinde getirebilir. Amaç, kimseyi Tren'i almaktan caydırmak değil, her şeyde olduğu gibi, hayatımızın bir yönü hakkında ne kadar fazla bilgiye sahipsek, ideal yaşam tarzımıza o kadar iyi gidebiliriz. İnsanların haftada yalnızca 1000mg tren almasını izledim, fiziksel sonuçlara hayran kaldım, ancak neden bu fiziksel üstünlükle aynı anda hayatlarının parçalanmaya başladığını anlamadım. Eşleriyle ya da kız arkadaşlarıyla olan ilişkileri gergin, karakteristik olmayan bir şekilde, diğer paranın karşılığını ano paranoya ile geçmeye başlarlar. İş yerindeki günler uykusuzluktan endişe ve bitkinlikle doludur. Birisi bana bir uyarı sesi verdiğinden dolayı, aniden kör bir öfke başlangıcıyla arabadaki bir trafikten çıktım. Bu yan etkiler ortaya çıkabilir ve onları trene bağlamazsanız, bu reaksiyonlara neden olan trenin farkında değilseniz, o zaman hayatınız yavaşça yokuş aşağı giderken aynı tren rejimini yapmaya devam edersiniz. Her zaman, özellikle libidoyu iyileştiren bazı yan etkileri hafifletebilecek bir tren döngüsüne bir miktar test ekleyin. Bu taraflardan bazılarını fark etmeye başlarsanız, yapılacak en iyi şey aldığınız miktarı azaltmaktır. Yan etkilerden acı çekmeden alabileceğiniz maksimum miktarı bulun. Çoğunlukla haftada 300mg-400mg civarında tutmasını tavsiye ederim.

Tüm bu maliyet ne kadar olmalı?

İster inanın ister inanmayın, bu Gençleştirme Kliniklerinin bazılarında reçete bazında Trenbolone Asetat olduğunu gördüm. Florida bu klinikler için bir yuvadır. Çok fazla araştırma nedenini ortaya çıkardı. Bu klinikler devlete çok büyük miktarda para getiriyor ve bu klinikleri izlemek için yerinde olan kurumlar kasıtlı olarak fonlanıyor ve uygulamalarını kontrol etmek için herhangi bir protokolü yok saymak için etkileniyorlar. Bu nedenle, reçeteler, zorunluluğu kanıtlamak için çok az gereklilikle hazırlanır ve herhangi bir steroid türü, hatta TRT amaçları için aşikar olan ve hatta başka bir durumda yasal olarak bulunmayan her tür steroid mevcuttur. İnsan tüketimine tren satmak aslında yasal değil, ancak denetleme kurumları bu klinikleri bu faaliyetleri durdurmalarını söylemek için izlemiyorlar. Şimdi, Sokrates'e sormalıyız, eğer polislik yapılmazsa ve sonuç çıkmazsa yasadışı bir şey midir?

Bununla dalıyorum…. Farmasötik Trenbolon Asetat, 10 ml'lik bir 100mg / ml'lik şişe için 200- 250 dolar olabilir. 90'lı yılların sonlarında, Finaplix peletleri sığırlar için internet üzerinden herkese yasal olarak satıldığında, çok ucuza ev demlemek için Tren Asetat yapabilirsiniz. 10 ml başına 40 $ kadar ucuz geldiğini duydum. Ev demlemek tam mg / ml ölçmek zordu, ancak insanlar bu ev demlemek treninden çok iyi sonuçlar alıyorlardı. 2000'li yılların başlarında, bu peletler düzenlenmiştir ve artık halka satılmamıştır. Trenbolone asetat daha sonra gelip zorlaştı ve çok daha pahalı. Gerçek ve saf Trenbolone tozu bugünlerde çok pahalıdır, testosteron enanthate tozundan yaklaşık 5 kat daha pahalıdır. Spor salonundan birinden alıyorsanız, 10 ml'lik bir şişe için 100 - 150 $ ödeyebilirsiniz. Bundan daha fazlası varsa, ya adamınız soyuluyor ya da sizi soyuyor. İyi bir UGL ile iyi bir bağlantınız varsa ve toplu olarak satın alırsanız, 10ml başına 50-100 dolar karşılığında 100mg / ml'lik bir tren alabilirsiniz. Bu aralıktan çok daha az para ödüyorsanız, gayri meşru ya da dozajlı tren altında olma ihtimaliniz çarpıcı biçimde artar. Trenbolone tozu pahalıdır ve ml başına 5 dolardan daha düşük bir fiyata satılamaz, aksi takdirde kârlı olmaz. Yüksek dozlu tren hakkında defalarca soru soruldu. 250mg / ml tren e varsa, 10ml için 150- 250 $ ödemeniz gerekir. Bir kez daha, eğer daha az para ödüyorsanız, büyük olasılıkla tren ya da dozajlı tren altında değildir.

Saf tren çok güçlü ve çok güçlü, bu yüzden gerçekten sadece haftada 300mg-400mg iyi saf trene ihtiyacınız var, bu yüzden bence yüksek dozlu tren gereksiz. Trenbolone, kesikli güç ve yağsız kas kazancı için su tutma özelliği olmayan çok anabolik yapısı ve finaplix peletleri nedeniyle 90'ların sonlarında ve 2000'lerin başında kolay erişilebilirliği nedeniyle testosteronun arkasındaki en popüler steroid haline geldi. Birçok insan treni kullanır ve birçok kişi yan etkilerine karşı tedbirler alındığı müddetçe faydalarından yararlanır.

Sipariş nasıl verilir?

1,) Bizi arayın veya e-posta gönderin, ürün adını ve miktarını onaylayın, 2 saat içinde en kısa sürede size en iyi teklifimizi göndereceğiz.

2,) Teklifi onaylamak için bize e-posta gönderin ve size ödeme bilgilerini göndereceğiz, Western Union, Money Gram ve Banka Havalesini kabul edebiliriz.

3,) Ödemenizi aldıktan sonra 24 saat içinde teslimat ayarlayacağız (MTCN #), parselinizin güvenli bir şekilde ve zamanında gelmesini garanti etmek için nakliye yöntemiyle ilgili çok deneyime sahibiz ve ayrıca tarafından ele geçirildiğinde ücretsiz olarak yeniden gönderilecektir Gümrük.

Herhangi bir talebiniz varsa, en kısa sürede bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, size her zaman en iyi desteği vereceğiz!

Etiketler:

anabolik steroidler ; vücut geliştirme ilaçları; yağ yakıcı; kas kazancı; ağırlık kaldırma;

performans arttırıcı ilaçlar, çevrim sonrası terapi, trenbolone, trenbolone asetat;

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss Alice

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)