Ana sayfa ÜrünlerTrenbolone toz

% 99 Saflık Trenbolone Steroidler Asetat, Trenbolone Asetat USP Standardı CAS 10161-34-9

Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim.

—— Robert Bizden

Nakliye şaşırtıcı ve ürünler sadece 4 gün içinde ulaştı. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler olumlu. Teşekkürler!

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Ben sohbet şimdi

% 99 Saflık Trenbolone Steroidler Asetat, Trenbolone Asetat USP Standardı CAS 10161-34-9

99% Purity Trenbolone Steroids Acetate , Trenbolone Acetate USP Standard CAS 10161-34-9
99% Purity Trenbolone Steroids Acetate , Trenbolone Acetate USP Standard CAS 10161-34-9

Büyük resim :  % 99 Saflık Trenbolone Steroidler Asetat, Trenbolone Asetat USP Standardı CAS 10161-34-9

Ürün ayrıntıları:

Menşe yeri: Çin
Marka adı: Holybiological
Sertifika: SGS, ISO9001
Model numarası: 10161-34-9

Ödeme & teslimat koşulları:

Min sipariş miktarı: Anlaşma
Fiyat: Negotiation
Ambalaj bilgileri: 1kg / alüminyum folyo çanta
Teslim süresi: 5-7days
Ödeme koşulları: Western Union, MoneyGram
Yetenek temini: 200-800kg / ay
Detaylı ürün tanımı
Ürün adı: Trenbolone asetat Takma ad: Trembolone Asetat, Trienbolon Asetat
Uzman Piyasaları: Küresel Saflık: % 99
Politika: Yeniden Nakliye Politikası SEVK İRSALİYESİ: FedeEx, EMS, HKEMS, TNT, DHL, UPS
Tedarik: Stock Moleküler formülü: C20H24O3
Moleküler ağırlık: 312,4 CAS No: 10161-34-9
Görünüm: soluk sarı kristal toz
Vurgulamak:

trenbolone enanthate

,

trenbolone powder

Trenbolone Steroidleri Asetat% 99 Saflık Trenbolone Asetat USP Standardı CAS 10161-34-9

Ürün Detayları:

1, CAS: 10161-34-9
2, Diğer Ad: Trembolone Asetat, Trienbolon Asetat, Finaplix, Finexal 100, Trenbolone Asetat
3, Saflık: 99%
4, karakter: sarı veya soluk sarı kristal toz
5, Farmakolojik sınıflandırma: anabolik steroid, Terapötik sınıflandırma: eritropoietik, anabolik steroid
Moleküler Formül: C20H24O3
7. Moleküler ağırlık: 312.4


Açıklama:

Sentetik enjekte edilebilir anabolik steroidler arasında - testosteron dışındaki bileşikler, doğal ürün - trenbolon belki de en dikkat çekici olanıdır. Bunlardan, kesinlikle kitle kazancı, güç kazancı ve yarışma hazırlığı için en dikkat çekici olanı.
Bir dereceye kadar, bunun için ödenecek yan etkilerin bir bedeli var, ancak çoğu kişinin hayal ettiği ölçüde değil. Bazıları artan agresif eğilim, gece terlemeleri veya düşük aerobik performans nedeniyle trenbolone'yi sorunlu bulurken, çoğu bu yan etkileri hafifçe ve kolayca yönetilen veya onlar için olmayan kişisel olarak bulur.
Asetat (Finaplix, Finajet), enanthate veya sikloheksilmetilkarbonat (Parabolan) olarak Trenbolone, bir steroid döngüsünde tek anabolik olarak kullanılmamalıdır. Bu yapıldığında toplu kazançlar oldukça sınırlıdır. Bunun yerine, trenbolone en yaygın ve en uygun seçenek olarak Dianabol, Anadrol veya testosteron ile istiflenmelidir.
İkinci bir sebep ise, trenbolon tek başına kullanıldığında östradiol seviyelerinin çok düşmesidir. Bunun nedeni, trenbolon kullanırken doğal testosteron üretiminin baskılanması ve bu da doğal estradiol üretiminin baskılanmasıdır. Ve trenbolonun kendisi aromatize olmadığından (östrojene dönüşür), o zaman aromatizasyon için çok az substrat vardır ve östrojen üretimi anormal derecede düşük hale gelir. Bu, eklem, ruh hali ve libido sorunlarına neden olabilir. Trenbolone ile birlikte testosteron, Dianabol veya HCG kullanımı, yukarıdaki östrojen sorununu çözebilir. Bu amaçla tipik olarak en az 100 mg / hafta testosteron veya en az 10 veya 15 mg / gün Dianabol kullanılır.
Trenbolone ilginç istifleme davranışı sergiler. Dianabol veya Anadrol ile birlikte çok sinerjik bir etki yaratır. Haftada aynı toplam miligram steroid kullanılsa bile, sonuçlar bu tür bir kombinasyonla, tek başına kullanılan bu steroidlerden herhangi birine göre çok daha iyidir.

Örneğin, 50 mg / gün Dianabol ile birlikte kullanılan 50 mg / gün trenbolon asetat, bir steroid döngüsünde tek başına kullanılan 100 mg / gün TA'dan veya tek başına kullanılan bu Dianabol miktarından çok daha iyi sonuçlar verir. Bu tek ilaç kullanımlarından birini steroid döngüsü için önermezdim, ancak trenbolone / Dianabol yığını birçok durumda şaşırtıcı fiziksel değişiklikler üretti.

Buna karşılık, trenbolone enanthate aktif steroid oranı yaklaşık% 20 daha düşüktür. Bu nedenle, trenbolon enanthate için haftalık toplam doz, asetattan biraz daha yüksektir. Enantat için haftalık toplam dozaj tipik olarak 300-800 mg'dır.

Sadece yaklaşık 1 günlük bir yarı ömre sahip olan ve bu nedenle günlük olarak enjekte edilmesi gereken trenbolon asetattan farklı olarak, trenbolon enantat tipik olarak haftada 2-4 kez enjekte edilir. Yarı ömrü muhtemelen yaklaşık 5 gündür.

Trenbolondan elde edilen kütle kazanımı bunun yerine yüksek miligram miktarlarda enjekte edilebilir diğer anabolik steroidlerle elde edilebilirken, trenbolon onlardan bir glukokortikoid (kortizol) antagonisti olarak daha güçlü ve kandaki kortikosteroid seviyelerini düşürmede farklılaşır. Bu nedenle, deri altı su tutmasını azaltır. Ayrıca, bu anti-kortizol etkisi yağ kaybında önemli bir fark yaratabilir. Ayrıca, bazen trenbolone ile görülen saldırganlık eğilimlerinin artması için kısmi bir açıklama olabilir.

Diğer alıcılardaki aktivite ile ilgili olarak, pek çok trenbolonun progestajenik aktivite teorileri hakkında yazılmıştır. Meşru trenbolonun kullanıldığı yerlerde, pratik deneyim, su tutma veya jinekomasti ile ilgili olarak tespit edilebilir bir etki göstermez. Veterinerlik literatüründe tespit edilebilir progestajenik etki olmadığı bildirilmiştir. Ve eğer bu yeterli değilse, son hücre kültürü araştırması, progesteronun potansiyelinin sadece% 1 kadar olduğunu ve bunun önemli bir miktar olmayacağını gösterir.

Trenbolone Asetat son derece güçlü bir anabolik steroiddir ve birçok performans arttırıcı sporcu tarafından en büyük tek anabolik steroid olarak kabul edilir. Bu, piyasadaki en çok yönlü anabolik steroidlerden biridir ve diğer steroidlerden farklı olarak faydalar sağlayabilir.

Trenbolone Asetat 19-nortestosteron (19-nor) anabolik androjenik steroiddir. 19 veya sınıflandırma, testosteron hormonunun 19. pozisyonda bir karbon atomu bulunmadığı yapısal bir değişikliğini ifade eder. Bu, Trenbolone Asetat'ı Deca Durabolin (Nandrolone Decanoate) ile aynı kategoriye koyar. Aslında, Trenbolone hormonunun kendisi basitçe Nandrolone hormonunun değiştirilmiş bir şeklidir. Trenbolone hormonu 9 ve 11 numaralı karbonlarda çift bir bağ taşır, bu da metabolizmasını yavaşlatır, androjen reseptörüne bağlanma afinitesini büyük ölçüde arttırır ve aromatize olmasını engeller.

Trenbolona kişisel tepki konusunda belirsizlik varsa, sistemi hızlı bir şekilde temizlediği için asetat esteri tercih edilir. Kısa döngü kullanımı veya uzun döngülerin son haftaları için de çok arzu edilir, çünkü hızlı temizleme, optimum sonuçlar için uygun yüksek seviyelere sahip olmaktan kurtarmaya izin veren düşük seviyelere hızlı geçiş sağlar.

Bir anabolik steroid döngüsünde mükemmel sonuçlar elde etmek için trenbolon kullanımı gerekli olmamakla birlikte, bu sonuçlara doğru kayda değer bir yardımcı olabilir.

Özellikler

Analiz raporu

TEST ÖĞELERİ ŞARTNAME SONUÇLAR
Açıklama sarı veya neredeyse sarı kristal toz Geçiş
Tahlil (TLC tarafından) ~% 101% 97 99,28%
Absorbans 0,3 maks 0.152
Kurutma kaybı % 0.5 maksimum % 0.3
Belirli Rotasyon + 39 ° ~ + 43 ° '+ 43.2 °
Ağır metaller 20PPm maks. <10ppm


HPLCRekabet avantajı:

Hubei Holy Biological Co, Ltd, geliştirme, üretim, steroid hormon tozları ve intermediates.with gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve muayene ekipmanları dağıtma konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir firmadır. Kutsal biyolojik, birkaç yıl süren çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüşmüştür.
Şimdi, kutsal biyolojik yüksek hızlı gelişimini sürdürüyor ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor. Güvenilirlik ve kazan-kazan prensibi uyarınca, kutsal biyolojik müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adanacaktır.
Karşılıklı gelişmeyi ve refahı kazanmak için denizaşırı ve yerli eski ve yeni müşterilerle işbirliği yapmak istiyoruz.

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss Alice

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)