Ana sayfa

Hubei Holy Biological Co., Ltd.

Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Çin Hubei Holy Biological Co., Ltd. Sertifikalar
Paketimi aldım. Çok hızlı. İlk kez. Güçlük yok. Sabrınız için teşekkürler. Yakında biraz daha emir vereceğim.

—— Robert Bizden

Nakliye şaşırtıcı ve ürünler sadece 4 gün içinde ulaştı. Ve kalite gerçekten çok iyi. Müşterilerimizden gelen geri bildirimler olumlu. Teşekkürler!

—— Brezilya çıkışlı Rafael

Ben sohbet şimdi

Hubei Holy Biological Co., Ltd.

1 2 3
Hubei Holy Biological Co., Ltd. Hubei Holy Biological Co., Ltd. Hubei Holy Biological Co., Ltd.

Şirket ayrıntıları:

İş türü : Üretici
İhracatçı
Ana Pazar : Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Doğu Asya
Güneydoğu Asya
Orta Doğu
Afrika
Okyanusya
Dünya çapında
Markalar : Holybiological
No. Çalışanları : 100~150
Yıllık satış : 7,000,000-8,000,000
Yıl kurulan : 2006
İhracat p.c : 80% - 90%
Hubei Kutsal Biyolojik Co, Ltd Gelişmiş üretim teknolojisi ve ekipmanları, güçlü teknik gücü, birinci sınıf laboratuar ve muayene ekipmanları ile steroid hormon tozları ve ara ürün geliştirme, üretim, dağıtım konusunda uzmanlaşmış profesyonel bir firmadır. Kutsal biyolojik, birkaç yıl süren çabaları ve farklı alanlarda deneyimli teknisyenlerin katkısıyla anabolik steroid tozları üreten profesyonel bir fabrikaya dönüşmüştür.

Kutsal biyolojik vb Testosteron Propionat, Testosteron Enantatm, Trenbolone Asetat, Boldenone andesilenat Oxandrolone, Drostanolone Propionate, Methandienone, oxymetholone stanozolol, Nandrolone Decanoate, Methenolone Enantatm ve dahil anabolik steroid hormon ham tozların üretiminde uzmanlaşmıştır. Yüksek kalite, rekabetçi fiyat, hızlı teslimat ve en iyi ön satış ve satış sonrası servis müşterilere verdiğimiz sözdür. İlaç, gıda, içecek, kozmetik, gıda takviyesi, sağlık ürünleri gibi sektörlerde yaygın olarak kullanılırlar.

Kutsal biyolojik her zaman '' Önce müşteri memnuniyeti ve kalite '' hedefini takip eder. Müşterilerimizin saygınlığı ve güveni ile ürünlerimiz ABD, Brezilya, Kanada, Almanya, İngiltere, İspanya, Avustralya ve diğer pek çok bölgeye ihracat yaptı. Tüm müşterilerimizle uzun vadeli işbirliği ilişkileri kurarız.

Kutsal biyolojik, katı GMP koşulları altında yüksek kaliteli ürünler geliştirmekte ve üretmektedir. Uluslararası farmakopesi şartnamelerini ve özel müşteri gereksinimlerini karşılamak için kalite kontrol ve kalite güvencesi yüksek önceliğe sahiptir. · Malzemelerimizi test etmek için Analiz Yöntemi, yeniden üretilebilir sonuçlar verecek şekilde onaylanmıştır. · Tüm analitik test prosedürleri ve üretim prosedürleri iyi belgelenmiştir. ve belirlenen protokole göre revizyon yapılır. · Arıtılmış su ve nihai ürünlerin trend analizi yapılmaktadır. · Stabilite çalışması çok önemli bir kalite güvence alanıdır. Mevcut GMP, ulusal ve uluslararası standartlara göre eksiksiz, gelişmiş, bilimsel bir kalite yönetim sistemi uygulayarak kalite yönetimini sürekli olarak geliştirir. Her ürünün, mevcut güvenlik, etkinlik, kalite ve saflık standartlarını sürekli olarak karşılayan katı kontroller altında üretileceğini garanti ediyoruz. Kalite, müşterilerimizin yüksek beklentilerini karşılamak için bilinçli bir bağlılık ve kalıcı bir amaçtır. Kalite sistemlerinde mükemmellik, eğitimli personelin ekip çalışması ile sağlanacaktır. Kalite, üretime katılan tüm kişilerin sorumluluğundadır.
Şimdi, kutsal biyolojik yüksek hızlı gelişimini sürdürüyor ve yeni ürünlerinin Ar-Ge ve kalite iyileştirmesine çok katkıda bulunuyor. Güvenilirlik ve kazan-kazan prensibi uyarınca, kutsal biyolojik müşterilerimize mükemmel ürünler ve en iyi hizmeti sunmak için kültür yeniliğine adanacaktır.
Hepimiz "ileride işçilik kalitesi" iş felsefesine bağlı kalarak, iç ve dış pazarlarda birçok işletme ile uzun vadeli ve istikrarlı işbirliği ilişkileri kurduk. Üstün ürünler ve ürün satış hizmetleri sayesinde, tüm çalışanlarımız, yarın daha iyi bir yer yaratmak için müzakere ve işbirliği için bizi ziyaret etmeleri için arkadaşlarımızı içtenlikle karşılamaktadır.

İletişim bilgileri
Hubei Holy Biological Co., Ltd.

İlgili kişi: Miss. Alice

Sorgunuzu doğrudan bize gönderin (0 / 3000)